Fotele gabinetowe, krzesła, zegary ścienne, wentylatory, Parker, Waterman, tusze, tonery, listwy, przedłużacze, lampki led, czajniki, telefony bezprzewodowe, klawiatury, myszki komputerowe

+48 94 341 69 23
HomeO firmie › Praca

Praca

Poszukujemy pracowników na stanowisko

HANDLOWIEC - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

MIEJSCE PRACY:
Koszalin, teren działania: województwo zachodniopomorskie

Zakres obowiązków

-   pozyskiwanie nowych klientów,
-   realizacja planów sprzedaży,
-   budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami (firmy i instytucje),
-   wdrażanie aktualnych promocji

Wymagania
-   wykształcenie min. średnie,
-   samodzielność i inicjatywa w działaniu,
-   zaangażowanie i motywacja do pracy,

-   dyspozycyjność, systematyczność i wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy

Oferujemy
-   Stałe wygrodzenie podstawowe  plus miesięczne prowizje sprzedażowe uzależnione od wyników pracy
-   umowa o pracę
-   wszelkie narzędzia do wykonywania pracy (m.in. samochód, telefon służbowy)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym na adres mailowy:arkadiusz.tokarewicz@toris-papier.pl  z dopiskiem "praca - przedstawiciel handlowy"