Fotele gabinetowe, krzesła, zegary ścienne, wentylatory, Parker, Waterman, tusze, tonery, listwy, przedłużacze, lampki led, czajniki, telefony bezprzewodowe, klawiatury, myszki komputerowe

+48 94 341 69 23
HomeO firmie › O nas

O nas

Firma Toris-Papier działa na rynku materiałów papierniczych i biurowych nieprzerwanie od ponad 20 lat. Siedziba firmy mieści się w Koszalinie na ul. Przemysłowej 8B na powierzchni ponad 800 m 2.

W 2013 roku połączyliśmy się z ogólnopolską siecią firm z branży biurowej pod nazwą Kompania Biurowa.

Kompania Biurowa profesjonalna sieć biuroserwisów     Kompania Biurowa Sp. z o.o. www.kompaniabiurowa.plRóżnorodność asortymentu

Specjalnie dla Klientów stworzyliśmy przejrzystą wzorcową salę sprzedaży, gdzie można przetestować urządzenia i obejrzeć wszystkie produkty dostępne w ofercie naszej firmy. Pomożemy i doradzimy w wyborze niszczarki, gilotyny, bindownicy czy laminatora.
Dużym powodzeniem cieszą się artykuły konferencyjne takie jak projektory multimedialne, wskaźniki laserowe, tablice interaktywne, suchościeralno-magnetyczne i korkowe.
W naszej ofercie jest cała gama produktów z zakresu galanterii papierniczej oraz inne produkty niezbędne do pracy w biurze.
Dużą pozycję stanowią w naszej ofercie różnorodne papiery: papier ksero biały i kolorowy, papier satynowy w gramaturze od 90g do 300 g, rolki do ksero i plotera 80g i 90g, papier komputerowy i wiele innych.


Klient jest najważniejszy

Dobra organizacja pracy i zaangażowanie to gwarancja pełnej satysfakcji klienta. Słuchamy potrzeb, nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji: wysłuchają, zaproponują katalog, przedstawią ofertę i aktualne promocje.

Długoletnia obecność na rynku otworzyła nam drzwi do zdobycia wielu kontaktów handlowych, co pozwala zrealizowaćzamówienia na trudno dostępne i nietypowe produkty nieujęte w ofercie głównej.

Cena w katalogu nie jest ceną ostateczną! Zapraszamy do negocjacji. Zadbamy o to, aby nasza cena była konkurencyjna i w pełni zadowalająca. Dostosujemy się do potrzeb klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i referencje

Przez lata pracy zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym Klientom, do których zaliczamy instytucje, jednostki gospodarcze, sklepy i hurtownie na terenie całego kraju. Posiadamy referencje od firm współpracujących.

Towar dostarczamy własnym transportem

Dysponujemy swoim transportem, wszystkie dostawy na terenie Koszalina realizujemy bezpłatnie w dniu złożenia zamówienia. Pozwala nam na to szeroki asortyment i duże stany magazynowe.

Oferujemy dostawy pełnasamochodowe i paletowe papieru kserograficznego i innych artykułów w atrakcyjnych cenach.

Dostawy na terenie kraju realizujemy w ciągu 24 godzin korzystając z własnego transportu lub usług profesjonalnych firm kurierskich.

 

Zapraszamy do współpracy

Toris-Papier Koszalin, tani papier, promocje

Toris-Papier KoszalinToris-Papier Koszalin, tani papier, promocje

Toris-Papier Koszalin, tani papier, promocjeToris-Papier Koszalin, tani papier, promocje

Toris-Papier Koszalin

Toris-Papier Koszalin

Toris-Papier Koszalin, tani papier, promocjeToris-Papier Koszalin, tani papier, promocje

Toris-Papier Koszalin, tani papier, promocje


‹ Powrót